Sevgili konuk ve yazarlarımız, lütfen bu bilgilendirme sayfasını sonuna kadar okuyunuz.

  • Sitemizdeki içeriklerin tüm telif hakları dronevreni.com’a aittir. İçerik sağlayıcı olarak yazarlarımız dahil tüm içerik ve makalelerin telif hakları dronevreni.com tarafından korunmakta olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) gereğince habersiz ve kaynak göstermeksizin ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz.
  • Sitemizde yayınlamak üzere hazırlamış olduğunuz (yazılar, fotoğraf ve videolar vs) içeriklerin, 5651 sayılı kanun dahil yürürlükteki tüm mevzuata uygunluğunu ve meydana gelebilecek sıkıntılarda sorumluluğun tarafınıza ait olduğunu, bu noktada dronevreni.com’un sadece içerik sağlayıcı olduğunu kabul etmiş olursunuz.
  • İçeriklerde herhangi bir kaynak belirtilmediyse ilgili içerik yazarın tamamen şahsi fikridir. Her zaman gerçeğin araştırılması için resmi kaynaklardan öğrenilmesini tavsiye etmekteyiz.
  • İntihara yönlendirme, çocukların cinsel istismarı, fuhuş, müstehcenlik, uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma, Atatürk’e hakaret gibi suçlara teşvik edici içerikler ve yorumlar yasaktır.
  • dronevreni.com, hazırladığınız içeriklerin yayınlanmasından önce veya sonra, kısaltma, ekleme ve her türlü düzenleme ya da değiştirme yapma yetkisine sahiptir. Herhangi bir içerik hakkında, herhangi bir bildirim yapmaksızın değişikliğe gidilebilir.
  • Telif hakları, kişilik hakları gibi tüm şikayetlerinizi bize iletmeniz durumunda en geç 7 iş günü içerisinde, gerekli işlem yapılacaktır. Telif hakkına sahip olduğunuzu belirttiğiniz herhangi bir materyali, size ait olduğunu ispat eden belge veya delil ile bize iletmeniz durumunda ilgili yazı en kısa sürede sitemizden kaldırılacaktır. İletişime geçmek için tıklayınız.

İlgi ve emeğiniz için teşekkür ederiz.

Send this to a friend