Hz. Corona,Yeni Dünya Düzeni,Yaşamlar Sil Baştan


0

2019 yılı sonlarına doğru başlayan gizemli ve bir o kadar da talihsiz birçok olay 2020 yılı içinde kendini öyle bir hissettirdi ki insanlar ümitsizliğe kapılmaya ve korku içinde yaşamaya başladı. Sadece bir bölgede değil, Dünyanın birçok bölgesi değişik birçok olayla sarsılıyor. İşin garip tarafı ise yaşanan olayların artarak devam etmesi. 2020 yılı kıyametin ayak sesleri olarak nitelendirilse de biz bu durumu birileri tarafından insanlığa en büyük dersi vermek için seçilmiş bir yıl gibi görüyoruz. Bu dersi veren kişiler Dünyayı yeni bir sisteme geçirmek için hazırlanıyor. Birazdan açıklayacağımız bilgiler sizleri dehşete düşürebilir. Hadi başlayalım.

Youtube da birçok kanalda bahsedilen meşhur aile rothschild ve onun yönetiminde olan, geleceğe dair öngörülerin paylaşıldığı the economist dergisinde bahsedeceğiz. Bu ailenin Dünyayı etkileme konusunda ellerinde muazzam bir güç olduğu çoğu kişi tarafından artık bilinmekte. Osmanlı devletinin yıkılmasının en büyük nedenlerinden biri de bu ailedir. İşte bu aile gücünü devletlere hissettirme noktasında önden bazı mesajlar vermektedir. Bu mesajlarının verildiği yerlerden biri ise the economist dergisidir. Rostchild ailesinin elinde bir sürü enstürman varken the economist dergisinin kullanılmasının bir amacı var elbet. Günümüz dünyasında bildiğimiz tarzda savaşlar artık yok. Ekonomik savaşlar ülkeleri kontrol altına almak açısından son derece etkili gözüküyor. Hatta bu aile Amerika içinde kendi gücünü kanıtlamak için 2008 yılında mortgate krizini piyasaya sürdü. Bu krizle beraber Amerika büyük bir çöküşe girdi. Bu aile krizi yönetmek için 2 başkan adayı çıkardı ve Obama başkan seçildi. Obamanın başkanlığı döneminde 10 trilyon dolar para basıldı. Basılan bu para nereye mi gitti tabi ki rostchild ailesinin şirketlerine. Son 50 yıl içinde para ile yapılan en büyük operasyondu bu. Para en büyük silah haline gelmişti ve devamında bunun etkileri görülecekti.

Aile gücünü ispatlayıp istediğini elde ettikten sonra kenara çekilip olayları izlemeye başladı ve bu zaman zarfında dolar sisteminin kendi kendini finanse etmesinde birtakım sıkıntılar ortaya çıkmaya başladı. Rusya, Çin, İran, Türkiye hatta Avrupa birliği bile kendi aralarında ticaret için doları pasifize edip kendi para birimleri ile çalışmaya başladı. Bu ülkeler için herşey yolunda gidiyor gibi gözüküyordu. Amerika bu duruma karşı birtakım önlemler almaya başladı. Yaptırımlar vs. gibi… Fakat yaptırımlar etkili bir sonuç ortaya çıkarmayınca ülkeler bu durumdan güç alarak daha farklı hareket etmeye başladı.

Az önce bahsettiğim ülkelere geçmeden önce çok geriye gitmeden derginin 2017 kapak fotoğrafından başlayarak açıklamaya çalışalım. Trump 8 Kasım 2016 yılında başkan olduktan sonra the economist dergisi Trump’ın üzerine oturduğu dünya resmi ve diğer birçok resimle beraber 2017 yılı öngörüsünü ortaya koymuştu. İşte burada yeni dünya düzeninin nasıl şekilleneceği hakkında ipuçları veriyordu. Avrupa birliğinin en güçlü ülkelerinden Almanya ve Fransa bir takım hesaplar içine girişmişlerdi. İngiltere’den bahsetmiyorum. Çünkü İngiltere Amerika tarafından denetleme mekanizması olarak orada görev almaktaydı. Nitekim Brexit ile Avrupa birliğinden çıktılar.  The economist kapak fotoğrafının hepsine değinmeden o dönemde yanlış anlatılan şu bilgiyi verip derginin önemine dikkat çekip günümüze doğru gelelim. Ekranda gördüğünüz resimde bir durumu protesto eden sarı giyimli insanların olduğu göze çarpıyor. Ellerindeki pankartlarda Avrupa birliğinden çıkma isteği, Avrupa birliği ve Amerika arasında kapalı kapılar ardında imzalanması düşünülen transatlantik ticaret ve yatırım ortaklığı anlaşmasının kabul edilmemesi detayları mevcut. Abd ile yapılması düşünülen anlaşmanın rafa kalkmasından sonra Abd Avrupa birliğine birtakım yaptırımlar öne sürerek iplerin kendi elinde olduğunu hatırlatmak istedi. Fakat Avrupa Birliği yaptırımları reddederek misilleme yapacağının mesajını vermişti. Bunun üzerine Amerika B planını ortaya sürdü. Bu resim size B planı ile ilgili önemli bir ipucu vermekte.  Sarı yelekliler hareketi. Bu hareket beraberinde birçok olayın gerçekleşmesine sebep olmuş ve Fransa ekonomik olarak büyük bir yara almıştır. Kendi iç işleri ile uğraşmaktan dünyaya bakacak tarafı kalmamıştır. Üstelik olayları bastırmak için sert karşılıklar vermiş ve olayları daha da büyütmüştür. Günümüzde bile hala devam eden ve Eylem yapanların reform adı altında başlattığı bu hareketin arka planı aslında bu şekildedir. Bu hareket ile birlikte Amerika Fransayı hizaya getirmeye çalışmıştır.  Üstelik olayların başladığı 17 Kasım 2018 tarihinden 1 yıl önce olayların bu şekilde gerçekleşeceği dergi kapağında yer edinmiş ve Fransaya mesaj verilmiştir. Devam edelim.

 Derginin ne denli önemli olduğuna dikkat çektikten sonra 2019 yılındaki dergi kapağında herkesin şifreleri çözdüğü fakat dikkat etmediği bir detayı sizlere anlatalım. Bu detay anlamlandırılamadığı için açıklama gereği duyulmamış olabilir. Fakat Şimdi dinlediğinizde her şeyin daha net bir şekilde ortaya çıktığını göreceksiniz…Ekrandaki resme baktığımızda sol altta bir hayvanın resmedildiğini görmekteyiz. Bu hayvanın ismi ne mi pangolin…(birçok hayvan ismi zikredildikten sonra en son virüsün bu hayvan üzerinden yayıldığı bilimadamları tarafından dile getirildi.) Ayrıca çini temsil eden resim olan pandanın Trump’a kızgın bir şekilde baktığını görmekteyiz.

Çine geçmeden önce bu ailenin çin için söylediği şu sözlere bakalım. Çin, Amerikan Bechtel Corporation’ın verdiği teknoloji ve beyin gücüyle süper bir güç haline geldi. Bu ülke henüz kontrol edemediğimiz, dünyadaki tek ülke. Fakat Amerikan ekonomisine büyük katkıda bulunuyorlar; çünkü iş gücü çok ucuz, ayda 30 dolara çalışacak işçi bulmak bizim ülkelerimizde patronların en tatlı rüyası olurdu.

Evet aile Çin ile ilgili böyle düşünüyordu. Çünkü Çin onlar için tehdit oluşturmuyordu. Ta ki Çin Amerika’nın isteklerini geri çevirinceye ve Amerika ekonomisine olumsuz etki etmeye başlayıncaya kadar. Bilindiği üzere Trump döneminde Amerika Çin ile olan ticaret anlaşmasını feshedip yeni bir ticaret anlaşması yapmak istiyordu. Çin bu duruma karşı çıkıyor ve anlaşma yapmaya yanaşmıyordu. Amerika elindeki kozları oynayıp Çinin önemli firmalarına yaptırım getirerek durumu lehine çevirmeye çalışıyordu. Bunda bir nebze olsa başarılı olup 1. Faz ticaret anlaşmasını imzalasa da daha kapsamlı ve Amerika lehine olan 2. Faz anlaşmayı da Çin’e imzalatmayı amaçlıyordu. Gelen açıklamalar 2. Faz anlaşmanın hiç imzalanmayacağı yönündeydi. Üstelik yaptırımlar Çin’i etkilememiş aksine daha da güçlendirmişti. Amerika’nın bu duruma önlem alması ve Çin’i kontrol altına alması gerekiyordu. İşte burada büyük bir koz oynanmış ve biyolojik kontrol mekanizmaları ortaya çıkmaya başlamıştı. Daha önce yayınladığım video da bu konuya ayrıntılı olarak değindim. Dileyenler bu videoya da göz atabilir. Coronavirüs adı altında laboratuvarlarda geliştirilen bir virüs ile Çin tamamen karantina altına alındı. Ekonomik olarak çok büyük zararlara uğradı. Dış ülkelerle yaptığı ticaret neredeyse durma noktasına geldi. Pandanın Trump’a kızgın bakmasının nedeni de bu olsa gerek. Amerika Çin’i kontrol altına almak için biyolojik savaş başlattı. Başka türlü Çin’i kontrol altına almak çok zordu. Çin bu savaşa boyun eğmemek adına elinden gelen her şeyi yapmaya kalktı fakat ekonomisinde meydana gelen yüzlerce milyar dolarlık delik ile daha fazla dayanması mümkün olmadı ve Amerikanın uyguladığı yaptırımlara karşılık verdiği kararlarda esnekliğe gitti. Tarımsal ürünlerdeki ithalat kısıtlamalarını kaldırıp vergi indirimleri yapmak mecburiyetinde kaldı. Bu durumun daha da genişleyeceğini ilerleyen günlerde göreceksiniz. Devam edelim.

Biyolojik savaşta başarıya ulaşan Amerika bunu diğer ülkelerde de kullanmaya başladı. Virüs tüm Avrupayı sardı. Virüsün merkezi bir anda Avrupa oldu. Tüm ülkelerde tedirginlik ve korku hakimdi. Çinden istediğini elde eden Amerika hesaplaşması gereken kim varsa bir bir hesaplaşıyordu. Tam virüsün etkisi öğrenilip kontrol altına alınma çabaları ortaya çıkmaya başlayınca bu sefer bu aile Suudi Arabistan kozunu ortaya koyarak ekonomik krizin adımını attı. Hedef bu sefer Rusya’ydı. Opec görüşmesinde petrol üretimin kısılması ve fiyatların yükselmesi teklifini ortaya atan Rusya’ya Suudi Arabistan tepki vermiş üretimi artırıp fiyatları düşürmüştü. Rusya’da petrol üretim maliyeti 40-50 dolar civarındayken petrol fiyatları 30 dolarlara kadar çekilince bir anda dünyada kriz patlak verdi. Dünya borsaları çakıldı. Yatırımcıların çoğu bu duruma hazırlıksız yakalandı ve çoğu firma battı. Rusya tarafı herhangi bir sorun yok açıklaması yapsa da bu krize fazla dayanacaklarını sanmıyorum.  İran tarafında ise virüs her şehre yayılmış durumda. Ekonomik olarak zor durumda olan İran IMF den 5 milyar dolar yardım istemek zorunda kaldı.

Virüsle beraber ortaya çıkan bu durum ekonomileri çökertti ve birçok ülke bununla baş etmek için yüklü miktarda para piyasaya sürmeye başladılar. Almanya iflas eden veya iflas durumuna gelmiş şirketleri ayakta tutmak için 500 milyar Euro kredi vermeye hazır olduğunu bildirdi. Diğer Avrupa ülkelerinin durumundan bahsetmeye gerek yok herhalde. Amerika burada da boş durmadı. Faizleri 0’a indirdi ve piyasaya 1 trilyon dolar vereceğinin mesajını verdi. Yani yine para basılacaktı. Bu para zor durumda olan ülkelere verilip esir alınacaktı. Peki ülkelerin kesenin ağzını açtıkları bu para kimlere gidecek. Tabiki rosctchild şirketlerine. Bitti mi hayır bitmedi. Sıra virüs için bulunacak aşıya geldi. Aşının bulunmasının aylar süreceği belirtildi. Bu zaman zarfında ortaya atılan birçok aşı bulundu haberi vardı. Hatta ülkemizde virüsün etken maddesini yok eden tedavinin bulunduğu açıklandı. Daha sonra Belçika aşıyı bulduğunu belirtti. En son Almanya da aşı bulunduğu haberi geldi. Daha sonra Trump Alman biyoteknoloji firması CureVac’ın tüm haklarını satın almak istediğini belirten haberler etrafa yayıldı. Alman hükümeti ise bu haberin doğruluğunu teyit edercesine almanya satılık değildir diyerek bu duruma sert tepki vermişti. Aradan çok zaman geçmeden ABD’nin Pfizer ve Almanya’nın BioNTech SE ilaç üreticileri, Corona Virüsüne karşı aşı geliştirmek için anlaşma imzaladı. Sizce dünya da aşı bulunsa bile nerede üretilecektir. Cevabı çok zor olmasa gerek. Görüldüğü üzere bu aile öyle bir plan kurdu ki tüm dünya diz çökmek durumunda kaldı. Dünyaya verilen mesaj çok netti aslında. Trump BM konuşmasında şöyle diyordu. “ABD’nin egemenliğine saygı duyun. Bu açıklamayla aslında Dünya bizim kontrolümüz altında ülkeler içişlerinde serbest olabilir ama dış işlerinde tamamıyla amerikaya bağlıdır. Ülkemizde şu an için büyük bir etki yaşanmıyor gibi gözükebilir. Hatta bu durum ülkemiz için büyük bir ekonomik fırsat gibi gözükebilir. Fakat bu durum sıra bize geldiğinde her an değişebilir.

Bir başka durumdan bahsedelim. Dünya şu an coronavirüs tehlikesini manşet yaparken Çine bir tehdit daha geliyor. Üstelik bu tehdit en az coronavirüs kadar tehlikeli. Bu videoyu yayınladıktan 1-2 ay sonra Çine doğru gelen büyük bir çekirge saldırısının olacağı haberleri konu ediliyor. Çekirgelerin Çin’e adım atmasıyla tarım ürünleri büyük zarar görecek ve zaten kötü olan çin ekonomisi daha da büyük darbe alacaktır. Aslında bu durumda akıllarda büyük soru işareti uyandırıyor. Acaba çekirgeler kontrollü olarak mı ilerletiliyor. Günümüz teknolojisinde robot böcekler çoktan işbaşında. Bu anlamda çekirgelerin gittiği güzergahta ilginç aslında. Kenya Etiyopya ve Somali ve ardından Suudi Arabistan. Sonraki duraklarıysa Irak, İran, Afganistan, Pakistan, Hindistan ve Çin. Pakistan ve Hindistan bu istilada en çok etkilenecek ülkelerden. Çekirgeler Çin’e vardığında tarım tamamen bitecek Çin ekonomik özgürlüğünü kaybederek Amerika’ya bağımlı olacaktır. Amerika dan tarım ürünü almaya yanaşmayan Çin, Amerika’nın kölesi durumuna gelebilir. Aslında bu durumun gerçekleşeceği the economist dergisinin 2018 yılı kapak fotoğrafında da resmedilmişti. 2019 yılında diğer aksiyonların devreye girmesiyle plan devreye alındı ve şu an Amerika için başarıya ulaşmış durumda.

Bu ailenin yaptığı nasıl bir plansa dini duyguları da tamamıyla çökertmiş durumda. Sadece İslamiyet değil diğer dinlerde bu konuda büyük yara aldı. Bu virüs şeytanilerce deney haline çevrildi. Dünya sistemini dijital hale getirmenin, toplumların hareket tarzını gözlemleme provası yapılmakta. Hz. Corona bu konuda dini algıları değiştirebilecek ileride birçok olayın gerçekleşmesine sebep olacak.

 Şimdi gelelim dananın kuyruğunun koptuğu yere günümüze. Evet bu olayların gerçekleşmesinin tek bir amacı var. O da yeni dünya düzenini oluşturmak. The economist dergisi 2020 kapak fotoğrafı da bunu ifade ediyordu. Aslında Amerika şu mesajı veriyordu. Kontrolümden çıktığınız için bunun cezasını çekeceksiniz. Peki bu nasıl olacaktı.  Amerikanın ceza vermesi için bir misilleme gerekiyordu. Bu misillemeyi yapacak olanın Çin olduğunu düşündüğünüzü tahmin edebiliyorum. Fakat Misillemeyi yapacak olan Çin değil Fransa olacaktır. Şu an Avrupa kaos içinde. Çin yavaş yavaş toparlanıyor. Fakat Avrupanın toparlanması uzun sürecek ve karşı hamle yapacaklar. Bunu nereden mi biliyorum. İşte bu kaynaktan. Coronavirüsün çini etkisi altına alacağını virüs ortaya çıkmadan aylar önce bilen ve şimdiki deşifresinde ise fransanın yaz virüsü adı altında İngiltere yi hedef alarak başlatacağı misilleme Amerika ya büyük bir mesaj olacaktır.

Evet değerli izleyiciler bu yaşananlar ile beraber dünya da büyük bir sistemsel değişikliğe gidileceği açıktır. Ülkeler şu durumda kıpırdayamaz hale geldiler. İnsanlar panik halinde evlerinde bekliyorlar. Şu an için tek iletişim alanları sosyal medya. Medyanın gücünü artık herkes daha iyi biliyor.

Amerika’nın yanına güçlü İngiltereyi alarak Avrupa birliğinden kopardı. Bunu hazmedemeyen Fransa ise yaz virüsü adı altında İngiltereye biyolojik savaş açacaktır. Bu da gerçek bir savaşın çıkmasına neden olacak ve onlarca masum insan bu savaşta ölecektir. Derginin diğer detayları çoğu kişi tarafından anlatıldı. Ben derginin ana temasının ne olduğu hakkında sizlere bilgi verdim.

Gelecekte yapay zekanında etkili olmasıyla beraber çok şey değişecek. Geçmişte yaşanan köle insanlar durumu gelecekte tekrar yaşanacak. Tarih tekerrür edecek tek fark her şey günümüze uyarlanmış bir şekilde olacak. Bir sonraki video da görüşmek dileğiyle…


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

hate hate
1
hate
confused confused
0
confused
fail fail
1
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
2
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win

0 Comments

Send this to a friend