Deccal Antarktika’da Ordusunu Buldu,Kabe’de Alarm Verildi,Dünya İçeriden Kuşatıldı,Çekirge İstilası


2
1 share, 2 points

Dünya içerden kuşatıldı. Birileri mesajı aldı ve harekete geçmeye başladı.

Onlar, aramızda ve bir planları var

Onlarla hareket edenler dünyada çok önemli görevlerde

Uygulamaya koydukları plan başarıyla ilerliyor ve bu planın gerçekleşmesine çok az kaldı.

Dünya içeriden kuşatıldı ve biz bunun hala farkında değiliz.

Ta ki kurtarıcı ortaya çıkana kadar.

Dünyamızda son zamanlarda garip olaylar meydana geliyor. Kimse farkında değil. Sanki insanların gözüne perde inmiş gibi yaşanan her şey normal karşılanıyor.  İnsanlık uykuda. Ama artık uyanmanın vakti geldi.

Antarktika, herkesin gözünü diktiği gizemli yer. Gizemli yer olarak anılmasını fazlasıyla hak ediyor aslında. Çünkü Antarktika hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz. Üzerinde Türkiye’nin de dahil olduğu birçok ülkenin üsleri bulunmakta. Arkeolojik araştırmalar buranın uzun zaman önce bitki ve hayvan türleriyle çevrili ormanlık bir araziye sahip olduğunu ortaya koymuştur. Değişen iklim koşulları, Antarktika’daki bu canlı yaşam ortamını yok etmiş ve geriye karlarla kaplı, ıssız bir kıta bırakmıştır. İşte bu bölgede araştırma yapan bilim adamları her geçen gün yeni bilgilere ulaşmakta ve birçok garip olayla karşılaşmaktadır.

Meydana gelen bu garip durumlar dünyayı etkileyecek olayların fitilini ateşleyecek nitelikte. İnsanlar orada görev yapan bilim adamlarının sadece buzulların erimesi ve deniz seviyesinin yükselmesi ile ilgili çalışmalar yaptığını zannediyor. Fakat durum sanıldığının aksine oradaki bir grup bilim adamının diğerlerinden farklı olarak kadim tarihe ışık tutacak bilgileri ve bir şeyi ortaya çıkarmaya çalıştığıdır. Bu şey ne mi ? büyük bir kıyamet alameti…

Youtube da yayınlanan bir belgeselde son derece çarpıcı bilgiler ele alınmıştı. Rus bilim adamları çalışma alanları olan Vostok gölünde incelemelerde bulunmuş ve 20 yıllık bir sondaj işleminin ardından buzul gölünün 4000 metre altında bir tatlı su kaynağı bulmuşlardı. Bu tatlı su kaynağının deniz seviyesinin 500 m altında olduğu ve devasa bir büyüklüğe sahip olduğu belirtilmişti. 250 km uzunluk ve 50 km genişlik. Üstelik burası araştırmalardan ortaya çıkarıldığı kadarıyla 3500’den fazla canlı türüne ev sahipliği yapıyordu. Bu buluntulara göre de araştırmacılar yakın zamanda burada bir antik kentin olabileceği varsayımında bulunmuşlardı. Bunun dışında en dikkat çekici açıklama ise araştırma yaptıkları bölgede bir manyetik anomali durumu olduğuydu. Bilim adamları bu anormal durumu açıklayamıyorlardı. Bu manyetik alanla kaplı bölge, gölün doğusunda, 104 km uzunluğunda ve 75 km genişliğindeydi. Gölün ve bu manyetik Alanın boyutunun ne kadar büyük olduğunu farkettiniz değil mi ? Bu bölgeyi şu an NASA uzmanları dahil birçok ülkenin bilim adamları da incelemek için sırada beklemektedir. Bu durum sizlere bir şeyler çağrıştırmıyor mu??

Evet doğru tahmin. Burası yecüc mecüc’ün hapsedildiği alan olabilir mi? Hz. Zülkarneyn yecüc mecücü buraya mı hapsetmişti

Bilinenlere göre sayıları milyarları bulacak olan Yecüc Mecücün yeraltından çıkacağı ve yeryüzünde içmedik su bırakmayacağı bütün gölleri kurutacağı aktarılmaktadır. Susuzluğun o denli çok olacağı ve karasineklerin insanların gözüne su içmek için gireceği aktarılmaktadır. Böyle sayıca fazla olan bir varlığın, hapsedildiği yerde yaşamak için gerekli şartlara sahip olması gerektiği düşünüldüğünde, Antarktika bu varlıklar için en uygun yer olması gerektiği mantıklı olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü buzulların altında dünya tatlı su rezervinin %70 i bulunuyor. Ve son araştırmalarda elde edilen bilgilerde buzulların altında canlı yaşamının olduğu da bildirilmiştir.

Bazı araştırmacılar yecüc mecüc’ün hapsedildiği dağın Kırgızistan dağlarının Özbekistan sınırında olduğunu ve bu dağın Özbekistan yamacının dümdüz olduğundan bahsetmektedir. Ekrana koordinatları veriyorum isteyenler bakabilir.

Dağın koordinatları.

41°55’19.2″N 70°48’24.7″E

Yecüc mecüc’ün kıyamete kadar iki dağın arasında Hz. Zülkarneyn tarafından demir ve bakırın eritilerek bir set yapıldığı ve buraya hapsedildiği Kuran-ı Kerim de anlatılmaktadır. Bu iki dağın arasına çekilmiş set buzulların altında bilim adamlarının ortaya çıkardığı manyetik anomali ile ilgili olabilir mi ? (En doğrusunu Allah bilir) Sizlere bir videomda Antarktika da çok büyük bir manyetik alanın olduğunu ve yecüc mecüc’ün buraya hapsedildiğinden bahsetmiştim. Bu videoyu da izlemenizi tavsiye ederim.

Peki yecüc mecüc kutuplardaysa onu kim ortaya çıkarmak istiyor. Birilerinin orduya ihtiyacı var sanırım.

Bilim adamları yaptıkları açıklamalarda kutuplarda buzulların eridiğini küresel ısınma nedeniyle erimenin hızının artacağı ve buna bağlı olarak deniz seviyesinin yükseleceğini ve birçok ülkenin sular altında kalarak ortadan kalkacağını belirtmiş ve gerekli tedbirlerin alınması yönünde görüş bildirmişlerdi. Buna bağlı olarak küresel ısınmanın etkisini azaltacak Paris İklim antlaşması imzalanmış ve buna dünyadaki bütün ülkeler imza atmıştı. Paris İklim Anlaşmasına kısaca değinirsek, Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Sözleşmesi çerçevesinde sera gazları salınımını azaltmaya yönelik önlemleri içeren bir anlaşmadır. Anlaşma 22 Nisan 2016 tarihinde imzaya açılmış ve yeterli sayıda üye ülkenin imzalamasının ardından 4 Kasım 2016 tarihi itibarıyla yürürlüğe girmiştir. Anlaşma 195 üye ülke tarafından imzalanması bakımından, dünya tarihinde iklim değişikliği ile ilgili en geniş kabul görmüş anlaşma olma özelliğine sahiptir.

Ne gariptir ki Amerika ortada hiçbir şey yokken Paris iklim antlaşmasından çekilme kararı almıştır. Tabi buna bağlı olarak küresel ısınmayı etkileyen sera gazının doğaya salınımını arttıran birçok Amerikalı firmanın üretimlerinde çok hızlı artışlar gerçekleşmiştir. Aslında amaç küresel ısınmayı hızlandırmak ve Antarktika’da saklı olan orduyu ortaya çıkarmaktır. Amerika’nın başkan Trump döneminde yapmak istediği de budur aslında. Fark edilirse Trump ile Amerika bir anda değişime uğramış ve bir hazırlık içine girmiştir. Bu değişikliğin bir sebebi var elbette. Deccal çoktan beri dünyada ve şu an kendi gücünü oluşturmak için çalışmaktadır. Bunu yapabileceği en uygun yer süper güç Amerika. İnsanlardan elde edeceği gücü singularity projesi ile gerçekleştirirken bunun dışında asıl gücünü oluşturacak bu varlıkları serbest bırakmak için çaba sarf etmektedir. Bununla alakalı mesajlarını fark edilirse birçok Amerikan filminde değişik şekillerde ona inananlara iletmektedir.  

 Şöyle bir örnekle daha açıklayıcı olur sanırım. Game of the thrones dizisindeki duvar arkasında ölüler ordusu bulunmaktaydı ve bu duvarın yeri de ne tesadüftür ki kutuplardı. Duvarın arkasında yaşayan ölüler ordusu buradan kurtulmuş ve insanlara saldırmaktadır. Dizide yecüc mecüc olayına benzer bir hadise işlenmiş ne kadar ilginç değil mi?

Birde dünyada çok önemli görevlerde olan ve ileride deccalin safına geçeceği düşünülen bir varlık var ki onları ancak dikkatli gözler seçebilmektedir. Bunlar kim mi reptilianlar. Evet Reptilianlar gerçek. Fakat Reptilianları genelde uzaylı varlıklar olarak tanımlayan çoğu araştırmacı şu gerçeği göz ardı etmektedir. Adına reptilian dense de bunlar şeytani ve cini varlıklardır. Bu varlıklar Tevrat ve İncil’de bahsedilen Ademin ilk eşi Lilithin dünya ya kaçıp şeytanla yaşadığı ilişkiden doğan çocuklarıdır. Bu konuya ayrı bir video da değineceğim. Bu varlıklar insan bedenine girip bu bedende yaşayabilmektedir. Özellikle yüksek mevkilerde olan kişilerin bedenine girerek büyük plan için hazırlık yapmaktadırlar. Kameralara yansıyan görüntülerde bu varlıkların yaşadıkları vücutların tepki vermesi sonucu dışa vurum gerçekleşmiş ve ortaya ilginç görüntüler çıkmıştır. Bu varlıklar da dünyayı kontrol altına almak için çalışmaktadır.  İşte bu canlıların varlığına ilişkin birkaç görüntü. Reptilianlar ile ilgili yapacağım bir videoyu da beğeneceğinizi umuyorum.

Devam edecek olursak;

Antarktika’da meydana gelen değişimin videonun başında bahsettiğim dünyanın diğer bölgelerini etkileyecek olayların fitilini ateşleyeceğinden bahsetmiştim. İşte buna en çarpıcı örnek şöyledir. 9 Ocak’ta haber sitelerinde ve sosyal medyada şöyle bir video viral olmuştu. ( video oynatımı) Evet video gerçekti ve Kabe’nin tarihinde görmediği bir durumdu bu. Bu olaydan önce yaşanan birkaç ilginç olaya göz atalım. Kasım 2016’da 20 derece civarında seyreden hava bir anda -3 dereceye düşerek kar yağışı şeklinde Ülkenin kuzeybatı ve orta kesimlerinde kendini göstermişti. Kasım 2018 de ise Arabistan, tarihinde yaşamadığı sel olayına maruz kaldı. Bu selde 14 kişi hayatını kaybetmişti. Ağustos 2018’de ise Kabe’nin örtüsü değişecekken bir anda şiddetli bir rüzgâr çıktı ve örtüyü kaldırdı. 9 Ocak 2019 da ise Kabe’yi de içine alan Mescidi Haram ve çevresini çekirgeler istila etti. Binlerce çekirge yolunu kaybetmiş gibi Kabe’nin içine doldu. Evet bu bahsettiğimiz olaylar daha önce Arabistan tarihinde yaşanmamış olaylardı. Tesadüf olarak nitelendirilmeyecek derecede Arabistan’da yaşanan bu olaylara dikkat edilirse hemen hemen hepsi iklimle alakalı durumlardır. Yani Arabistan’da bu durumların Bağlantı noktası Antarktika dır.

Mekke ye giremeyen Deccal kutuplarda ordusunu serbest bırakacak ve Müslümanlara saldıracak. Bu saldırı da İslamın merkezi Arabistandan başlayacaktır. Veliaht prens Muhammet bin selman sizce neyin hazırlığını yapıyor zannediyorsunuz. İşte size bir örnek

Evet yaşadığımız bu zaman ahir zamandır. Bu zamanda insanlar yaşanan felaketlere yüz çevirecek, en yakınındakini unutacak, kendi canını kurtarmak için çabalayacaktır. Neredeyse bütün insanlık kıyametin yaklaştığını ve alametlerinin çoğunun görüldüğünü ve görülmeye devam ettiğini bilmektedir. Peygamber efendimizin (sav)’in 1400 sene öncesinden haber verdiği olayların birçoğu gerçekleşmiş ve günümüzde de gerçekleşmeye mucizevi bir şekilde devam etmektedir. Peygamber Efendimiz, “Ahir Zaman Nebisi” olduğu için O’nun dünyada zuhuru, aynı zamanda kıyametin alametlerinden biridir.

Büyük alametlerden Deccal, Yecüc Mecücü serbest bırakıp ordusunu oluşturduğunda ve dünya kaosa sürüklendiğinde İnsanlar Hz. Mehdinin gelişini bekleyecektir…


Like it? Share with your friends!

2
1 share, 2 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
3
win

0 Comments

Send this to a friend