Coronavirüs’ün Daha Önce Duymadığınız Detayı, Büyük Plan, Yapay Kıyamet, Uygur Türkleri Ne Durumda?


0

ve diğer büyük şehirleri birbirine bağlayan onlarca demiryolu, otoyol ve yollar, ayrıca Orta Çin’in siyasi, ekonomik, mali, kültürel, eğitim ve ulaşım merkezi olmasıdır. İpekyolu diye tabir ettiğimiz ticaret yolunun önemli bir ayağını oluşturmakta. Geçmişte de vahşi hayvan ticaretinin yapıldığı bir yer olarak kayıtlarda da yer almaktadır. İşte bu önemli özelliklerinin etkisiyle bu şehirde 700 yıl önce sıçanlar ya da pirelerden çıktığı düşünülen yersinia pestis adlı bakterinin insanlara bulaştığı bir salgın hastalık patlak vermiş ve ipek yolu aracılığı ile bu salgın Ortadoğu’ya oradan Türkiye’ye daha sonra da Avrupa’ya yayılarak 450 milyonluk dünya nüfusunun 150 milyonunu 30 yıl içinde ortadan kaldırmıştır. Bu salgın dünyada bu zamana kadar çıkan salgınlar içinde en etkili olanıdır. Bu dönemde salgın kendiliğinden ortaya çıksa da günümüzde çıkan salgınlar pek masum görünmemektedir. Koronavirüs ailesinden olan SARS ve ondan sonra ortaya çıkan MERS hastalığının mutasyona uğrayarak 2019 yılının aralık ayında tekrar ortaya çıkması tüm dünyayı tedirgin etmişti. Hızlı yayılma özelliği ve 14 günlük kuluçka sürecinde hastalığın teşhis edilemiyor oluşu, hastalığın yayılmasında en büyük handikap olarak görülmekteydi. Bu hastalıktan dolayı Çin tamamıyla karantina altına alınacak duruma geldi ve Türkiye dahil birçok ülke Çin’e uçuşları yasakladı. Hastalığın kuluçka süresince farkedilememesinden dolayı diğer ülkelere seyahat edenlerde bu belirtiler baş gösterince dünya alarma geçti. Hastalığın bulaştığı insan sayısının her geçen gün artması ve Fransa’daki ünlü Pasteur Enstitüsü, ve Alman araştırma bakanlığı dünyayı titreten salgın için hazırlanacak aşının ortaya çıkarılmasının aylar alabileceğini duyurmuştu. Fakat nasıl olduysa bu açıklamalardan saatler sonra uzmanlar hastalığı 15dk da teşhis edebilecek bir test geliştirildiğini daha sonraki saatlerde ise  tedavinin bulunduğunu ve iyileşen insanlar olduğuna dair açıklamalar yapmaya başladılar. Bahsedilen tedavi yöntemi aşı değildi. Hiv ve grip için kullanılan ilaçların karışımı ile tedavi gerçekleştirilmişti. Tedavide, antiHIV ilaçları “lopinavir” ve “ritonavir” ile grip ilacı “oseltamivir”nın karışım olarak kullanıldığı bilgisi paylaşılmıştı. Evet bu bilgi önemliydi. Az sonra vereceğim bilgiler bu virüsün kontrollü olarak yayıldığının göstergesi ve ortaya atılan teorileri doğrular nitelikteydi.

 İşte ortaya atılan ilk senaryo.

Vuhan daki laboratuvarlarda biyo mühendislik çalışmaları yapılarak bu virüsün geliştirildiğine dair ortaya iddialar atılmaktadır. İlginç olan virüsün genetik yapısı incelendiğinde diğer korona virüslerinde olmayan farklı bir gen bölgesinin olması ve bunların HIV virüsündekilere çok benziyor oluşudur. Az önce verdiğim bilgi burada öne çıkıyor. Tedavinin yanıt verdiği ilaçlar ne tesadüftür ki HIV ve Grip ilaçları. Bu da biyomühendislik çalışması olduğu tezini kuvvetlendiriyor. Söz konusu virüsü dünya ya bir tehdit unsuru olarak kullanmayı düşünen Çin sanırım kendi kazdığı kuyuya kendisi düştü ve virüs kendi ülkesinde yayılmaya başladı.  Crispr-cas9 teknolojisinin ortaya çıkmasıyla genetik çalışmaların kolaylaşması, kötü niyetli kişilerin virüslerin genetik yapısına müdahale ederek bir tehdit unsuruna dolayısıyla gelecekte biyolojik savaşların olabileceği izlenimini şimdiden ortaya çıkarıyor.

Bir başka korkutucu teori ise Çin’de öldürücü virüs daha ortaya çıkmadan 6 ay önce paylaşılan şu tiwitte saklıydı.

Deşifre: 11.06.2019 #ABD Çin’e bir uçak dolusu biyolojik silah gönderdi. Yakında Çin’de salgın hastalıklar başlayabilir. Şunu da unutmasınlar ki yeryüzünde bir Türk varsa, umut var demektir.

Bu twit önemliydi. Neden mi? Çünkü bu tiwitten 5 ay sonra ABD’de Gates Vakfı’nın, virüsün Çin’in Vuhan bölgesinden yayılıp dünyayı saracağını simülasyonla göstermiş olmasıydı. Bu kadar da rastlantı olabilir mi diyebilirsiniz ancak daha da ilginç olanı bu virüs daha ortada yokken bu vakıf, virüs için yapılacak ilacın patentini bile almış.

Bilim sitesi Activistpost.com, Gates Vakfı çalışmasıyla ilgili aktardığı bilgilerde: “Raporun 18 Ekim 2019 günü New York kent merkezinde yapılan Etkinlik 201’de yayınlandığını belirtmişti. Etkinlik 201, Dünya Ekonomik Forumu ve Bill and Melinda Gates Vakfı’yla ortaklığı olan John Hopkins Center for Health Security’nin(John Hopkins Sağlık Güvenliği Merkezinin) ev sahipliğinde düzenlenen yüksek düzeyde bir pandemi çalışmasıdır.

Koronavirüsle ilgili pandemik simülasyon çalışması, söz konusu virüsten ötürü Çin’in Vuhan bölgesinde ilk hastalık vakasının bildirilmesinden yaklaşık altı hafta önce yapılmıştı. Böyle şeylere inanıyorsanız, rastlantının böylesi diyebilirsiniz. Bir diğer etkileyici bağlantı, Bill and Melinda Gates vakfının koronavirüs salgınına ilişkin pandemik simülasyona sadece katılmak ve kurgulanmasına yardımcı olmakla kalmaması, aynı zamanda ölümcül koronavirüs için patent sahibi ve şimdiki krizi çözmek için bir aşı üzerinde çalışmakta olan gruba fon sağlamakta olmasıdır. Burada da inanılması zor bir rastlantı var. Bu raporda, simülasyona katılan acil epidemik kurulun üyelerinden sağlanan, birkaç isim vermek gerekirse aralarında belli başlı bankaların, BM’nin, Bill and Melinda Gates Vakfı’nın, Johnson and Johnson’ın, lojistik güç merkezlerinin temsilcilerinin yer aldığı içeriden çekilmiş bazı görüntüler bulunmaktadır. Bu simülasyon tam da bu uygulama için kurgulanmış yeni raporları da kapsamaktadır -bu nokta özellikle aklınızda bulunsun çünkü bu raporlar şu anda dünya çapında gerçekleşmekte olan koronavirüs salgınıyla ilgili olarak görmekte olduğumuz raporlara ürpertici biçimde benzemektedir.” Öte yandan Microsoft’un patronu Bill Gates’in Hastalık Modellemesi Enstitüsü, 1918 salgınında 50 milyon insanı öldüren hastalık gibi yeni bir grip hastalığının bugün altı ayda 30 milyon insanı öldüreceğini iddia etmişti. Massachusetts Medical Society (Massachusetts Tıp Derneği ) ve New England Tıp Dergisi tarafından düzenlenen etkinlikte, “Dünya savaşa hazırlandığı gibi yeni bir salgın içinde hazırlanmalı” denilmişti.

Görüldüğü üzere süper güçler birbiri üzerinde hakimiyet kurmak adına biyolojik savaş için hazırlıklar yapıyor ve bununla birlikte ortaya çıkacak kelebek etkisiyle kaos çıkartıp bundan faydalanmaya çalışıyor. Çinde insanlar korkudan evcil hayvanlarını pencereden aşağı atmaya başladı.  İtalya da meydana gelen ırkçı saldırılar sanki bunun bir başlangıcı gibi…Dünya gerçekten garip bir yer olmaya başladı.

Evet bu verdiğim bilgiler dışında şimdi anlatacaklarım komplo hikayelerinden çok daha önemli. Japonya da deprem olduğunda ve Avusturya da orman yangınları çıktığında Çinliler bu duruma çok sevinmişlerdi. Fakat Vuhan’da bu virüs ortaya çıktığındaysa Çinli biri şöyle bir tweet atmıştı. Vuhan’da soykırım istiyorum. Üstelik Bu tweeti 26 bin kişi beğenmişti. Bu anlattıklarım şu açıdan önemli. Çin hükümeti milyonlarca Uygur Türkünü tutuklayıp nazilerin esir kampına yerleştirdiğinde Çinlilerin Çin hükümetine tepkisi aferin olmuştu. Şu an Hubei eyaletinde 10 şehir esir kampları gibi oldu. Bu kamplardan çıkış yapmak isteyenler ise vuruluyor. Uygurların şehir içinde özgürce dolaşması yasaklanmıştı. Çinlilere de aynısı oldu. Uygurlar yapacakları yolculuklardan , önce denetlemeden geçerdi. Şu an tüm Çinlilere yolculuk öncesi mecburi denetleme var. Çin halkı Hong Kong halkına hakaret ederek Korkaklar protesto gösterilerine maskesiz çıkmıyorlar demişti. Hatta Bunun için Çin Hukumeti bir kanun çıkararak Hong Kong’ta maske takılmasını yasaklamıştı. Şu an Çinde herkes maske takıyor. Hatta bazıları takacak maske bile bulamıyor. Çin hükümeti Müslüman Uygurlara domuz eti yemeyi mecbur kılmıştı. Şimdi domuz eti fiyatı çok pahalı artık kendileri dahi domuz eti alamıyorlar. Çin hükümeti Uygur Türklerinin bayramlarını kutlamasını yasaklamıştı. Şu an Çinliler kendi bayramlarını ancak sosyal medyadan kutlayabiliyorlar. Evet görüldüğü üzere bu hastalık Çinliler için ibret alınması gereken birçok detay barındırıyor. Kardeşlerimize buradan selam olsun. Allah yardımcınız olsun…

Bir sonraki video da görüşmek dileğiyle…


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
1
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
1
omg
win win
1
win

0 Comments

Send this to a friend